Zaniemyśl – nasz trójkąt zaniemyski, tu można się zgubić, a jednocześnie odnaleźć

Ten serwis będzie inny niż wszystkie. Ma on swoje zadanie, wspierania lokalnego biznesu wokół trójkąta Zaniemyskiego i miejscowości Zaniemyśl.

Rozwój serwisu będzie przebiegał etapami. Liczymy również na wasze propozycje i wasze koncepcję.

Trójkąt Środa Wielkopolska, Kórnik i Śrem

A w samym centrum Zaniemyśl. Tak, w tym wypadku mówimy o tym, że centralny punkt tego trójkąta ma nasza miejscowość – Zaniemyśl. Miejscowość położona w pięknym miejscu wokół jeziora, lasy. Brak zanieczyszczeń, brak smogu, a przynajmniej o wiele jego mniej niż w innych w okolicach. Miejmy nadzieję, że wkrótce i smogu nie będzie wcale. Gdyż coraz więcej naszych mieszkańców jest świadomych tego czym należy palić w piecu.

Ale nie o smogu chcielibyśmy pisać. Naszą rolą jest pokazywanie pozytywnych cech okolicy, pozytywnych rozwiązań jakie są stwarzane. Naszym celem jest również promowanie ciekawych i konkretnych firm z naszej okolicy, które chcą się rozwijać i kreować w dużo większym obszarze.

Wreszcie chcemy promować naszą miejscowość i cały trójkąt wokół niej.

Tak , aby Zaniemyśl nie słynął tylko z bitew morskich, ale z wielu innych aspektów. Począwszy od historii: wyspy Edwarda Raczyńskiego, kolejki wąskotorowej, stowarzyszeń i organizacji, które funkcjonują na naszym terenie: gminnego ośrodka kultury, parków, placów zabaw, stadnin, ośrodków wypoczynkowych, ciekawych miejsce na grzybobranie, wspierania rodzinnych wycieczek.

Zaniemyśl to nasze oczko!

W tym miejscu mieszkamy. Chcemy się dzielić tym wszystkim co widzimy, że wokół nas się rozwija.

Nasz trójkąt Zaniemyski, w tym trójkącie zaginiesz, ale będziesz go pamiętał go do końca życia i o to nam właśnie chodzi 😉

Dodaj komentarz